KOŁA ZAINTERESOWAŃ

NAZWA TERMIN PROWADZĄCY
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego czwartek
1330-1415
Monika Nagielska-Tamioła
Koło z fizyki wtorek
1430-1515
Maurycy Śmiechowicz
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego środa
1605
Małgorzata Stosio
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego środa
1335-1420
Monika Szymczak
Zajęcia przygotowujące do matury z historii poniedziałek
0815-0935
piątek
1300-1500
Marcin Augustyniak
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z chemii środa
1335-1420
Sławomira Matuszko
Klub Ekologa poniedziałek
1515-1600
Marta Supernat
Koło informatyczne. Zajęcia z e-sport piątek
1420-1550
Adam Marcinkowski
Koło matematyczne wtorek
1520-1605
Beata Gralewska
Pracownia Działań Twórczych wtorek
1430-1515
Beata Batorowicz-Sebastianska
Marta Grzegorczy
Klub Gier Bez Prądu środa
1325-1425
Damian Sobusiak
Treningi karate poniedziałek / środa
1800-1930
Marek Sławiński
Koło Miłośników języków romańskich "FRESI" czwartek
1605-1650
Joanna Pawlak
Zespół wokalno-instrumentalny czwartek
1515-1600
Joanna Wiszniewska
Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy 1x w miesiącu Marta Grzegorczyk
Bogusława Kwiatkowska
Małgorzata Socha
Klub dyskusyjny z j.angielskiego z elementami ćwiczeń z poziomu rozszerzonego zgodnie z harmonogramem kalendarza roku szkolnego i imprez szkolnych Katarzyna Sławińska
Biblioteczka wydawnictw anglojęzycznych zgodnie z harmonogramem kalendarza roku szkolnego i imprez szkolnych Katarzyna Sławińska
BWolontariat Poducha piątek
1700
Magdalena Pietrzykowska
Koło Przyjaciół Teatru 1x w miesiącu wieczorowe wyjścia na spektakle teatralne Hanna Karska-Buczek
Wyjścia na Uwielbieniową Łódź Ratunkową 1 x w miesiącu (22 IX, 27 X, 24 XI, 26 I, 27 II, 27 III, 27 IV, 15 VI.) Karolina Wypiorczyk
Zawody sportowe zgodnie z harmonogramem MSZS Nauczyciele wychowania fizycznego
SKS -zajęcia sportowe poniedziałek
1500-1700
piątek
1430-1630
Dorota Podkowska
Waldemar Zapart
Szkolne KołoTurystyczno-Krajoznawcze sobota/terminy podane przez PTTK Łódź Polesie Karolina Wypiorczyk
Dorota Podkowska
Szkolna Liga Strzelecka poniedziałek / Środa Ewa Buchowicz
Marek Sławiński
Maciej Woźniak
Ewa Zych
Zawody Strzeleckie zgodnie z harmonogramem Ewa Buchowicz
Marek Sławiński
Maciej Woźniak
Ewa Zych
Amatorska Liga Piłki Siatkowej sobota Jacek Galicki
Dorota Podkowska
Maciej Woźniak
Ewa Zych
Szkolny Wolontariat spotkania organizowane według potrzeb danej akcji Karolina Wypiorczyk Jolanta Blewązka


Dziennik

Zastępstwa

Plan lekcji

Usprawiedl.

Facebook
KALENDARZ SZKOLNY

Copyright © 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Administrator strony: admin@zso8.pl